Сервіс-Центр

Команда професіоналів нашого сервіс-центру має багатий досвід у галузі обслуговування та ремонту різних типів касових та торгових пристроїв. Ми розуміємо, що безперебійна робота обладнання є важливим фактором успішного функціонування вашого бізнесу. Тому ми пропонуємо швидке та якісне відновлення працездатності вашого обладнання у разі поломки.

Крім того, ми також забезпечуємо консультаційні послуги, щоб допомогти вам вибрати найбільш підходяще обладнання для вашого бізнесу. Наша команда експертів із задоволенням поділиться своїми знаннями та допоможе вам визначити оптимальне рішення для ваших потреб. Ми також пропонуємо введення обладнання в експлуатацію, навчаючи вас та вашу команду основним навичкам використання та управління новим обладнанням.

Ціни на наші послуги та запчастини є конкурентоспроможними, а наша команда завжди готова надати вам професійну допомогу та консультацію. Ми прагнемо до встановлення довгострокових партнерських відносин з нашими клієнтами та робимо все можливе, щоб підтримувати їхній бізнес на високому рівні ефективності та продуктивності.

м. Миколаїв

вул. Молодогвардійська, 30а

  • (095) 144-4386
  • (050) 318-2925
  • kmk@kmk.mk.ua

Графік роботи:

Пн. – Пт:
8:00 - 16:00

free-icon-quality-рап10869483

Гарантія якості

Надійність

free-icon-efficiency-10963648

Швидкість роботи

Ефективність та оперативність

Наші послуги

введение

Введення обладнання в експлуатацію

консультация

Консультація

обслуживание

Технічне обслуговування

ремонт

Ремонт обладнання

выезд

Виїзд майстра на ваше підприємство

Довірте своє обладнання майстрам

З приводу консультації телефонуйте до нашого сервісного центру | (095) 144-4386