ТОВ “Підприемство “КМК” прагне забезпечити високий рівень обслуговування наших клієнтів та гарантувати задоволення потреб у обладнанні. Нижче представлена наша політика повернення, яка регулює процедури повернення та обміну придбаних товарів. Ми рекомендуємо уважно ознайомитись із цією політикою, щоб бути в курсі умов повернення.

Умови повернення товарів

1.1. Повернення та обмін товарів можливе лише у випадку, якщо товар:

  • Має виробничі дефекти;
  • Не відповідає заявленим характеристикам чи специфікаціям;
  • Пошкоджено під час транспортування.

1.2. Заяви про повернення або обмін товарів повинні бути подані нам протягом 30 днів з моменту отримання замовлення. Будь ласка, обов’язково перевірте товар при отриманні та повідомте нас про будь-які виявлені проблеми.

1.3. Повернення та обмін товарів, що задовольняють умовам, провадиться лише за умови, що товар не був використаний, не втративши товарний вигляд, і всі оригінальні упаковки та ярлики збережені.

Процедура повернення та обміну

2.1. Щоб подати заяву про повернення або обмін товару, зв’яжіться з нашим відділом обслуговування клієнтів за контактними даними, наданими на нашому веб-сайті.

2.2. Ваш запит буде розглянуто нашими фахівцями, і вам буде надана інформація про подальші кроки. У деяких випадках може знадобитися надання фотографій товару чи іншої документації.

2.3. Якщо ваш запит на повернення або обмін товару схвалено, ми надамо вам інструкції щодо повернення товару та організації обміну.

Повернення коштів

3.1. Якщо повернення товару схвалено, ми зобов’язуємося повернути вартість товару, включаючи вартість доставки (якщо така була сплачена), протягом розумного терміну.

3.2. Спосіб повернення коштів буде обговорений з вами індивідуально та може залежати від способу оплати, який ви використовували під час оформлення замовлення.

Винятки

4.1. Ми залишаємо за собою право відмовити у поверненні або обміні товарів, якщо:

  • Товар був пошкоджений або зіпсований вами;
  • Товар був замовлений спеціально для вас і не має виробничих дефектів;
  • Минуло понад 30 днів із моменту отримання товару.

Контакти

Якщо у вас виникли питання або зауваження щодо нашої політики повернення товарів, будь ласка, зв’яжіться з нами за наступними контактами:

(067) 519-3035 | (063) 322-0700 | (095) 144-4122

E-mail: info@kmk.mk.ua

Дата набуття чинності: 09.10.2023

Дякую за вашу співпрацю. Ми прагнемо забезпечити прозорість та чесність процедур повернення та обміну товарів та робимо все можливе, щоб ви були задоволені якістю наших послуг.